Parcelsea-nutipostkast-pesuteenus

Parcelsea kisub pakimaailmast väljapoole ja pakub klientidele ka pesuteenust

Kui aasta tagasi oli kolme lahtriga ilmastikukindel erapakiautomaat abiks pakkide vastu võtmisel, natuke hiljem ka pakkide saatmisel, siis tänaseks aitab nutipostkast majapidamistel ka pesu pesta! Pesu tuleb lihtsalt nutipostkasti varguskindlasse lahtrisse jätta ja juba paari päevaga on samas lahtris pestud ning triigitud pesu tagasi.

Parcelsea nutipostkasti moodne ja läbimõeldud disain on kõrgelt hinnatud Parcelsea klientide ja koostööpartnerite poolt. Sealjuures rõhutab nutipostkastide tootja, et on esimese tegutsemisaastaga tõestanud, et funktsionaalne kast, mis täiustab kodusid, saab olla ka atraktiivne – see on ka seniste kasutajate üks suurimaid tellimispõhjuseid. Samm sammult on Parcelsea elektroonika ja tarkvaraarenduse tulemusena jõudnud täiesti uuele võimekusele, mis lubab neil ehitada teenuste platvormi. Fookusesse ongi võetud just need igapäevased toimingud, mis on ühtepidi korduvad ja teisalt on oma iseloomult tülikad ja aeganõudvad. 

Kas see ongi nutipostkasti tulevik – olla abiline majapidamistöödes? Tulevikku viskab pilgu Parcelsea kaasasutaja ja juht Andres Sampka.

parcelsea-nutipostkast-pesuteenus

“Lisaks mainitud pesuteenusele, pakume tulevikus oma klientidele korduvtellimise võimalust enamlevinud toiduainetele,  juur-ja puuviljadele, kodus kasutatavatele kodukeemia toodetele ning miks mitte ka lihtsamatele, kuid pidevalt kuluvatele riietusesemetele. Meie teenuste platvorm muutub mitmetahuliseks, sest oleme ideaalne ökosüsteem kõikidele esemetele, mille hoolduse, tagastuse või ümbertöötluse jaoks saab vältida ise füüsiliselt kohale viimist või äratoomist.”

Samuti on Parcelsea võimeline toetama ka populaarseks kujunenud Facebook Marketplace-s olevate mini-kaubamajade sektorit. Läbi nutikate back-end tarkvaralahenduste on võimalik pakkuda transpordi tellimise võimalust otse Parcelsea keskkonnast, kus kullerid saavad korjata tooted müüja nutipostkastist ja viia need kliendi nutipostkasti.

Teenuse platvormi rakendamisega loodetakse muuta inimeste elud mõnusamaks ja võimaldada elada elu mittevajalike olmeprobleemideta. “Samal ajal saame vähendada raiskavat transporti ja vähendada keskkonnamõjusid, mida keskmine inimene sageli ei märka,” lisab Sampka.   

Taoliste lisateenustega välja tulemine ei jää kindlasti Parcelsea viimaseks. Ettevõtte sihiks on igapäevatoimetuste lihtsamaks tegemine, et tänapäevases kiires maailmas jääks aega rohkem kätte ning et saaks keskenduda olulisele!

Kui tahad meiega seda rännakut sammuda, siis veebruar on ainuõige aeg sellega liitumiseks, sest praegu tellides saab nutipostkasti 3 kuuks renditasuta!

Loe lisakommentaaridega artiklit ka Geeniusest!