ParcelSea smart mailbox team

Kahest asutajast 4-liikmelise meeskonnani

Kui Parcelsea asutajad Indrek Jürgenson ja Andres Sampka esimest korda kohtusid uskusid nad juba esimesest päevast, et kõik on võimalik. Kahe peale katsid nad oskuseid IT & riistvara arendusest, strateegilisest mõtlemisest ja operatsioonide juhtimisest. Puudu olid aga olulised oskused toote ellu äratamiseks – näiteks CAD disain, oskused materjaliteadusest ja masinaehitusest.

Seisime valiku eest, kas oleme kõiges head, kuid mitte milleski parim, või kaasame puuduolevad kompetentsid meeskonda, et tuua turule parim toode. Mõeldud, tehtud ning kaasasime meeskonda ka tipptasemel inseneri, kelle käe all kogu tootearendusprotsess õigetes rööbastes sõidaks. Lisaks kaasasime novembris meeskonda Tanel Rauni, kes on ekspert logistikas ja tunneb kullerimaailma läbi ja lõhki.

Tänaseks on meie meeskond 4-liikmeline ning töötame üheskoos ühise eesmärgi nimel – muuta viimase miili kullerteenus kõikide osapoolte jaoks mugavamaks. Meie meeskond on lähiajal veelgi täienemas ja oleme läbirääkimisi pidamas erinevate turundusinimestega.