Parcelsea nutipostkast

Valmistumine 2021. aprilliks: beta-testimised ja kasutajate tagasiside kogumine.

Me oleme tänaseks paigaldanud 20 Parcelsea nutipostkasti, mida võid kohata Tallinnas, Viimsis ja Pärnus. Esimesed 20 nutipostkasti paigaldati meie beta testijatele, kellega koos testime nüüd erinevaid kasutuskogemusi ja juhtumeid. See tähendab, et meie esimene suurem tootmisfaas on aina lähemale jõudmas!

Me oleme nüüdseks kindlad, et nutipostkast töötab erinevates ilmastikutingimustes ning aeg on keskenduda päris kasutusjuhtudele. Kogume lähinädalate jooksul võimalikult palju tagasisidet nii beta-testijatelt ja kulleritelt, et aprilliks toodetavad nutipostkastid võtaksid arvesse erinevaid olukordi, pakisuuruseid ja kõike seda, mida me täna ei pruugi veel teada.

Paralleelselt käime külas ka erinevatel kullerettevõtetel, et neile nutipostkasti kasutamist tutvustada. Keskendume sellele, et 2021. aprilliks teaksid kõik kullerettevõtted, mis asi on nutipostkast ning kuidas sinna erinevaid pakke kullerdada.

Me teame, et paljud eeltellijad ei suuda oma nutipostkasti ära oodata – aprill ei ole enam üldse kaugel! Tahame pakkuda teile parimat toodet ning peame seepärast testima toodet erinevates ilmastikutingimustes, erinevates kodudes ja erinevate inimestega. Veidike veel – ootamine on seda väärt!