Personal locker

e-Selveris on nüüd kõigile saadaval “Tellin kauba kulleriga Parcelsea nutipostkasti” võimalus!

Hakkasime veebruari lõpus koos e-Selveriga katsetama Parcelsea isiklikku pakiautomaati toidukaupade tarnimist. Testklientidel oli selleks Selveri ostu vormistamisel võimalus vajutada nuppu, et kuller toidu otse nutipostkasti tooks. Kuidas meil läks?

“Ma polnud varem just e-Selveri klient, aga siis mõtlesin, et proovin. Minu suureks üllatuseks sain e-Selverist toidukaubad tellida juba samaks päevaks – küll on mugav! Tavaliselt pean toidukaupu internetist tellides arvestama mõne päevase tarneajaga ning kogu pere nädalamenüü detailselt läbi planeerima. e-Selveri ja Parcelsea mugav lahendus oli ikka suureks üllatuseks!”

Nüüdsest on võimalus kõikidel Harjumaalastel e-Selveris valida poodlemisel tarneviisiks “Tellin kauba kulleriga Parcelsea nutipostkasti.” Nii et kui ka sinu mureks on olnud toidukaupade pikk ooteaeg, siis e-Selverist saad toidukaubad koju tellida isegi samaks päevaks! Lihtne, kiire ja mugav. Selliste lahenduste kallal me täna töötamegi, et sinu väärtuslikku aega kokku hoida ja e-oste aina paindlikumalt sinuni toimetada! 

Õige pea laieneb e-Selveri uus Parcelsea nutipostkastitarneviis ka üle Eesti. Seega, kui ootad oma koju e-poe toidukaupu kiireimal võimalusel, siis telli endale nutipostkast juba ette ära!