kaisa_tarneahelajuht_mäesalu_parcelsea_nutipostkast

Kes on Parcelsea uus tarneahelajuht Kaisa Mäesalu?

Parcelsea väike kollektiiv on saanud vahepeal paari pärli võrra rikkamaks. Esimene nendest on Kaisa Mäesalu, kes liitus meie kollektiiviga juba kevade lõpus ja on nüüdseks ennast mugavalt tarneahelajuhi kohal sisse seadnud.

Saame Kaisaga lähemalt tuttavaks!

Kaisa, kust sa tuled?

Kes sa oled ja kust sa tuled – nagu alustas legendaarne Maire Aunaste “Reisile sinuga” saatekülaliste tutvustust. Olen Kaisa ja tulen Tallinnast. Mul on abikaasa ja kaks last, mulle meeldib raamatuid lugeda ja muusikat kuulata. Kas midagi saab veel rohkem klišeena kõlada?

Enne Parcelsead töötasin üle 18 aasta autotööstuses, millest mõned aastad kvaliteedi, aga valdavas enamuses tarneahela vallas eri rollides. Ettevalmistuse selleks sain TTÜs tootearendus- ja tootmsitehnika bakalaureuseõppest ja edasi olen töö kõrvalt harinud end majanduse ja tarneahela teemadel nii Tartu Ülikoolis kui ka koduses TTÜ magistriõppes. Et üsna mehist tööelu tasakaalustada, teen põhitöö kõrvalt ka meike, mis on ühtlasi nii hobi, kui töö, mida väga naudin. Et tööalane taust lühidalt kokku võtta, võib öelda, et olen mehaanikust meikar. ?

Kuhu sa lähed?

Lähen kunagi kindlasti veel tagasi Itaaliasse ja New-Yorki, käin ära Jaapanis Lõuna- ja võib-olla isegi Põhja-Koreas, Hawaiil, Kagu-Aasias (täpsem asukoht on täpsustamisel), Uus-Meremaal, Gröönimaal, Islandil ja Mongoolias. See nimekiri ei ole kindlalt lõplik!

Sulle tuleb nutipostkastilt sõnum “L. Delivery”, sa pole midagi tellinud. Mis on su suurim soov, mis seal oleks?

Kui asjadest rääkida, siis eriti tore, kui seal oleks lennupiletid ja reisiraha eelmises vastuses loetletud kohadesse. Samas ma ei ütleks vist  kunagi ära mõnest ägedast paarist tossudest. Aga kui piirideta ja abstraktselt unistada, siis unistan – üllatus-üllatus – rahust maa peal. Jälle klišee, aga nii-nii tõsi!

Seega, mehaanikust Kaisaga on kaudselt kokku puutunud kõik, kes nutipostkasti viimase kahe kuu jooksul endale tellinud on. Küll aga kui tahta puutuda kokku Kaisa kui meikariga, siis saab piiluda tema ägeda käekirjaga tema Instagramist @kaisamaesalu. Samas on olemas ka sisekujundajast Kaisa, kes oma Jakobi tänava linnakorteri valmimist samuti Instagramis jagab. Kusjuures kesklinna väikse kortermaja juurde on nendele samuti paigaldatud Parcelsea nutipostkast!

Foto: Tiina Kukk

kaisa_maesalu_nutipostkast_parcelsea