parcelsea-laundry-service

Mis on Parcelsea pesuteenus?

Parcelsea nutipostkasti puhul ei ole enam pelgalt tegemist isikliku pakiautomaadiga, vaid nüüdseks on tegemist millegi palju enamaga. Alates märtsist aitab Parcelsea nutikas koduabiline majapidamisi ka voodilinade ja rätikute pesemise ning triikimisega.

Kuidas Parcelsea pesuteenus käib?

Pesuteenuse prooviperioodi lansseerisime veebruaris esmalt Harjumaa elanikele ja seda kõigepealt voodilinade pesuks ning triikimiseks. Ühtlasi juba ainuüksi 3-kuuse prooviperioodi jooksul pesi ja triikis nutipostkast sadade pereliikmete voodikomplektid ning võitis sellega igas kodupidamises tunde väärtuslikku aega.

Loe ka 10 põhjust, miks Parcelsea pesuteenust proovida.

Nüüdseks on pesuteenus saadaval ka Tartumaal ja mõlema maakonna kliendid saavad voodilinadele lisaks pessu saata ka rätikud.

Samm-sammult näeb protsess välja selline:

  1. Klient tellib Parcelsea kodulehelt pesuteenuse.
  2. Parcelsea saadab 50-liitrise niiskus- ja tolmukindla pesukoti kliendi nutipostkasti. Pesukott mahutab endasse 5-6 pereliikme voodikomplektid.
  3. Päev enne pesuvedu saab klient SMS-meeldetuletuse järgmine päev toimuvast pesuveost.
  4. Iga kuu esimesel esmaspäeval võetakse kliendi Parcelsea nutipostkastist peale musta pesuga täidetud pesukott.
  5. Juba paari päeva pärast on puhas ja triigitud pesu turvaliselt nutipostkastis tagasi.

Kusjuures, iga kliendi voodipesu pestakse eraldi ja pesemiseks kasutatakse Eesti päritolu looduslikku ja ilma lõhnata allergikutele mõeldud pesupulbrit või pesugeeli.

Kust sündis pesuteenuse idee?

parcelsea-nutipostkast-pesuteenus

Parcelsea suureks missiooniks on alati olnud inimesele aja võitmine. Sellest tulenevalt tekkis ka diskussioon, et millised on need kodutööd, mis tihtipeale meie jaoks ajakulukad ja sealjuures lisaks veel tüütud on. Tegime nende põhjal küsitluse ja saime oma klientidelt ülekaaluka soovi saada meie kaudu ka keemilise puhastuse teenust.

Uurides saime veel teada, et pesu pesemine on tegelikult üks majapidamise ajakulukamaid tegevusi, mis keskmiselt varastab iga kuu meilt ära ühe terve tööpäeva. Aasta peale teeb see kokku pea pool kuud, mille pesu pesemise asemel võiksime veeta hoopis näiteks puhkusreisil. Seega, miks mitte ei võiks nutikas koduabiline ka selle aja oma klientidele tagasi võita.

Samuti võib regulaarne pesuteenus juurutada sisse tihedama voodipesu vahetuse. Üks esimesi küsimusi teenuse väljatöötamisel oli see, et kui tihti peaks pesu pealekorje toimuma. Omakeskis arutades ja klientidelt tagasiside küsimisel olid vastused väga erinevad. Küll aga on voodipesu vahetamine nii tugevalt seotud hügieeniga – konkreetne pesupäev aitaks heale hügieenile kaasa.

Milline hakkab Parcelsea pesuteenus välja nägema tulevikus?

Parcelsea pesuteenus saab olema nutika erapakiautomaadi lisateenus, mida juba teisel poolaastal kõik nutipostkasti omanikud üle Eesti endale tellida saavad. Pesuteenus hakkab hõlmama endas ka teiste toodete pesu – nutipostkasti saab jätta enda pere talvejoped, särgid, püksid ja kõike muud, mida kodustes tingimustes vaevarikkam pesta on!

Peale pesuteenuse hakkame nutipostkastile integreerima ka teisi kodutööde teenuseid, mis klientidele veelgi rohkem aega võidavad! Näiteks võib varsti katkised jalanõud, vigane arvuti või õmblust vajav särk nutipostkasti seinte vahel samuti terveks saada.

Elad Harju- või Tartumaal ja soovid samuti Parcelsea pesuteenust katsetada? 

Praegu saad pesuteenuse tellida Parcelsea kliendiportaalis 19€ eest ja juba augusti esimesel esmaspäeval ei pea sa terve pere voodilinade ja rätikute pesu ega triikimise pärast muretsema!

Kui soovid endale nutipostkasti, esita tellimus siin.