nutipostkast parcelsea

3 märki, et peaksid just täna endale Parcelsea nutipostkasti tellima!

1. Jõulud on tulekul!

See omakorda tähendab seda, et on aeg jälle kingituste tegemiseks! Traditsiooniliselt seame sammud kaubanduskeskuste sügavustesse, kuid kas praegu on just mõistlik rahvarohketes kohtades tunde veeta?

Pigem telli kõik oma jõulukaubad internetist – see on kontaktivaba, tihtipeale odavam ja ka kingituste valik on e-poodides suurem! Peale selle ei ole internetis poodlemisel ruumi emotsiooniostudeks ja vajalikud kingid saad kätte poole kiiremini.

Kasulik näpunäide on ka see, et telliksid pakid kulleriga koju, sest nii jõuavad pakid kiiremini kohale (põhjuse leiad järgmisest punktist). Ja selleks, et sa kiirel ajal neid kulleriga ise koju ootama ei peaks, tuleb sulle appi nutipostkast, kes kõik su pakid vastu võtab. Kasvõi üle kolme paki päevas, rääkimata toidukaubast!

2. Pakiautomaatide järjekorrad pikenevad.

November kui ka detsember on pakiäri kõrghooaeg! Juba eelmise aasta jõulud purustasid pakitellimise rekordeid ning ennustatavalt ei jää ka see jõuluhooaeg eelmisele alla. See omakorda tähendab, et pakiautomaadid on ülekoormatud ja ooteajad paki kättesaamiseks võivad lihtsasti venida üle jõululaupäeva. Nii leiad lõpuks ennast ikka 22.detsembril mööda kaubanduskeskust ringi jooksmas, sest oled viimase minutini paki saabumisest sõnumit ootama jäänud.

Seega on kindlam tellida pakid kulleriga koju ja omakorda veel mugavam need enda koduaia eest olevast nutipostkastist kätte saada! Nii ei pea sa oma väärtuslikust ajast ka kullerile tunde ära andma ja pidevalt valvel olema!

3. Novembris tellides on nutipostkast 3-kuuks kuutasuta!

Aitame sul pakitellimise kõige kiiremal hooajal võita nii ajas kui ka rahas – tellides nutika postkasti järgmise 12 päeva jooksul, on sul võimalus saada nutipostkast mitmeks kuuks tasuta! Peale selle, et võidad nii kuutasus, võidad ka jõuldue ajal aega, mida muidu veedaksid kaubanduskeskustes või kullerit oodates.

Niisiis, kingi oma perele rahulikku jõuluaega ja pane enda Parcelsea nutipostkasti tellimus teele siit.